piątek, 11 listopada 2011

A jak będę Twoim niebem, to będziesz moim słońcem? ♥

co jest w tej wódce, że tak bardzo Ci przypomina o moim istnieniu?

Pewnie nie raz spierdolimy to na czym nam zależy, nigdy nie będzie dobrze, ale zawsze pozostaną wspomnienia z tych zajebistych chwil.

- wiem, ze oglądasz brzydulę!
- przecież wiesz, że nie mam telewizora.
- ale masz lustro. : )

Mam słabość do Twojego imienia. Kiedy je słyszę, chce Mi się rzygać .

Nawet teraz gdy tak cierpi, potrafi udawać szczęśliwą.

Uśmiechała się. Bawiła się wszystkimi. A tak naprawdę nie umiała o nim zapomnieć.

to , że przepraszam nie znaczy ze nie mam racji tylko świadczy o tym ze cenie Ciebie bardziej niż swoją dume ...

lubię rozmawiać na Skajpaju ♥

Dobrze mieć takich ludzi, z którymi możesz wszystko.

Czasem łzy się poleją, nie pytaj już dlaczego.

wieczór - czas przemyśleń, płakania i wspominania.

Czasami chciałabym być kimś innym. Czasami chciałabym być wredną, zimną suką dlatego, że może wtedy nic bym nie czuła. Na niczym by mi nie zależało, do niczego bym się nie przywiązała, za niczym bym nie tęskniła.

3b34cdc9001caa594dbdae55

Dobrze mieć takich ludzi, z którymi możesz wszystko.

Mam żal bo Boga ,że takie ścierwo żyje.. no ale nie bez powodu chodzisz z tym pochlastanym ryjem.

Na ile można poznać drugiego człowieka? Na tyle, ile on sam pozwala.

Bo najtrudniej jest odejść. Zostawić coś co dawało tak wiele pozytywnej energii. Tak cholernie dużo radości z życia..

Kiedy upadnę, zawsze się podniosę ziomek, kiedy upadnę, wstanę z podniesionym czołem, życie nauczyło mnie, taka jest zasada, że ważne ile razy wstajesz, nie ile upadasz.

To nie miłość jest skomplikowana tylko ludzie .

czas znaczy TERAZ, jeśli kochać, to TERAZ, jeśli przepraszać, to TERAZ, jeśli trzymać za rękę, to TERAZ. inaczej kiedyś jak ja będziecie prosić utraconą miłość i przebaczenie.

grubson ♥ rpk ♥ zdr ♥ słoń ♥ ero ♥ dudek shellerini ♥ chada ♥ pmm ♥ pih ♥ gabi ♥ włodi ♥ eldo ♥ peja ♥ małolat ♥ pezet ♥ onar ♥ kali ♥ wdowa ♥ buczer ♥ tes ♥ wilku ♥ bonus ♥ szajka ♥ krzyhu ♥ hudy hzd ♥ sokół ♥ pono ♥ kachu bsp ♥ fabuła ♥ fenomen ♥ molesta ♥ hifi banda ♥ hipotonia ♥ jwp ♥ kaczor ♥ lukasyno ♥ młody m ♥ paluch ♥  ptp ♥ pyskaty ♥ ths klika ♥= dziękuję . ♥

bądź zawsze , blisko , tak o oddech , dobrze?

szczerość to podstawa, żeby przejść przez życie.

żyć, nie umierać!

podobno po ślubie ludziom sprawia radość robienie sobie na złość, wiesz co? my już chyba dawno po ślubie jesteśmy.

nie mów o sobie źle, wystarczająco dużo osób z chęcią zrobi to za Ciebie.

powodujesz uśmiech na twarzy, światełka w oczach i ciepło w sercu.

HUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUE  ♥

miłość? - nieważne czy poznaliście się w internecie czy na mieście. kilometry - nieważne czy jest ich 10 czy 600. wiek - nieważne czy dzieli was 6 lat czy 15. UCZUCIE - w miłości jest najważniejsze.

miłość, pokój, wzajemny szacunek ♥

co Ty o mnie wiesz ? Nie wiesz jak wyglądam rano, tuż po obudzeniu się, i do czego jestem zdolna gdy ktoś mnie wkurwi. Wiesz jakie jest moje drugie imię ? Ile jestem w stanie zrobić dla przyjaciół ? Jaki jest mój ulubiony kolor ? Na której stronie łóżka lubię spać ? Przy jakiem kawałku się rozpływam, jaki wywołuje u mnie łzy ? Czy jadam śniadania ? Czy mieszam wódkę ? Jakie jest moje marzenie ? O czym myślę przed snem ? Jak reaguje na niektórych ludzi ? Czego nienawidzę ? Jakie mam poglądy na różne sprawy ? Od czego jestem uzależniona ? Jaką wodę piję ? Co jadam na obiad ? Masz chociaż pojęcia ile łyżeczek cukru wsypuje do herbaty ? No właśnie, GÓWNO o mnie wiesz.

nie mam tony pudru na ryju , nie chodzę w szpilkach , nie przepadam za miniówkami i obcisłymi bluzeczkami . nie słucham Biebera i nie piszczę na widok ładnej torebki . nie chcę chłopaka z kasą i tego najprzystojniejszego w szkole . wręcz przeciwnie. lubię duże bluzy , trampki . słucham rapu i nie wstydzę się tego . potrafię kochać i w chuj mocno się zaangażować . popełniam błędy , a później cierpię . taka kolej rzeczy . chcę chłopaka takiego , który będzie mnie kochał taką jaką jestem . bez żadnych warunków , ale i tym podobnych . jestem taka a innym chuj do tego . nie zmienię się . proste

mamo! nie jestem uzależniona od telefonu, tylko od osoby, z którą gadam ♥

Bywa w każdym trochę tego zła , tego zła od niechcenia , miłości ,każdy w sobie skrywa chodź nutę sympatii , czy tak trudno kurwa powiedzieć jedno kocham cię ?

"Idę spać" - czyli idę w stronę łóżka , ale po drodze zobaczę co jest w telewizji , sprawdzę sms’y , połączenia , nastawię budzik , a następnie poleżę w łóżku godzinę lub dwie .

Była gotowa nawet kłamać samej sobie, że jest dobrze, aby tylko w końcu to uwierzyć

Co się dzieje kiedy obierasz jabłko ze skórki ? Cenny błonnik znika . A wiesz co się stanie jak mnie zranisz ? Twoje zęby znikną .

Jeżeli któregoś dnia poczujesz, że chce Ci sie płakać. Zadzwoń do mnie. Nie obiecuję, że Cię rozbawię. Ale mogę płakać razem z Tobą..♥ Twoja przyjaciółka ♥

3b2350140000c0474d5e8745

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz